Email Adresiniz :
Şifreniz :
Yeni ÜyelikŞifremi Unuttum?
HAKKIMIZDA

Bilişim Dünyası

Bilişim Dünyası, bir Web hizmetleri(hosting,domain,vps,dedicated,ssl,web tasarım) firmasıdır. Ancak; standart, sıradan bir web hizmetleri firmasından farklıdır. Türkiye'de hızla büyüyen internet dünyasında yer alan firmaların web sayfalarını barındırmak, kurulum için yardımcı olmak, isteğe bağlı olarak aracılık hizmeti görmek, web tasarım hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. İlk olarak 2007 yılında bayii olarak işe başlamış olup, kısa sürede kendi uzman ekibiyle kurumsallaşmaya başlamıştır. Uzman ekibimiz ile kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla istifadenize sunmayı düstur edindik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

Hizmetini en üst sevideye tutmaya çalışan, müşterilerine güven vermeye önem veren, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

En iyi hizmet ve performans kalitesiyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak.Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, Türkiye'de ve Dünya'da tanınmış en fazla beğenilen ve en fazla tercih edilen hosting firması olmak...
 

Teknolojimiz

Hosting hizmetlerimizde gerek shared server olsun, gerek vps server olsun, paketlerimizi oluştururken, en ucuz satışı nasıl yaparız düşüncesiyle değil, en kaliteli hizmeti nasıl verebiliriz düşüncesiyle çalıştık. Sunucularımız Dünya'nın en önde gelen veri merkezlerinde barınmaktadır. Hizmetlerimizin tamamına yakınında en az 4 çekirdekli işlemci seçmeyi tercih ediyoruz... Minimum 4 GB ram bulunan sunucularımızda performans sık sık kontrol edilmekte ve gerektiğinde sunucuya yeni donanım temin edilmektedir. DDoS saldırılarına karşı, sunucu sistemimiz firewall tarafından korunmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından Apache ve PHP'nin gerekli güvenlik modülleri en iyi şekilde ayarlanmıştır. İşletim sistemi yazılımları sürekli olarak güncel tutulur.


Hosting Desteği

Bilişim Dünyası Teknik ekibi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca yurtdışındaki çalıştığımız firma ile anlaşmamız gereği destek yönetimi kapsamında yer alıyoruz. 7/24 Ticket sistemi ile daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Karşılaştığınız problemleri tarafımıza ilettiğiniz takdirde mesai saatlerinde en geç 90 dakika içerisinde oluşturduğunuz bildirime cevap garantisi veriyoruz. Uzman ekibimiz hakkında yapılmış yorumlar için ayrıca Hostbul sayfamıza göz atabilirsiniz. 

Bilgiler / Mesai Saatlerimiz

Bilişim Dünyası Teknik ekibi olarak sizlere 7/24 teknik destek vermekteyiz.Satış ekibimiz ise günün belirli saatlerinde sizlere hizmet verebilmektedir. Aşağıda hizmet saatlerimiz yer almaktadır.

# Firma İsmi     : Bilişim Dünyası Web Hizmetleri
# Vergi Dairesi:
Esenyurt Vergi Dairesi
# Destek Departmanı Haftaiçi: 09:30 - 17:00 Ticket Desteği
# Satış Departmanı     : Haftaiçi: 09.30-17.00

İletişim

# Mail: Destek@Bilisimdunyasi.org

Telefon No : 0212 689 99 66 | Haftaiçi 09:30 - 17:00

Powered by WHMCompleteSolution